Још један диван час у ”Вуку”

Одељење V2 и њихова разредна Јелена Срдановић угостили су на ЧОС-у Илију Крајновића, бившег ученика наше школе.

Илија је, данас, после одбојке и музичке школе, члан тима Boston College Eagles football који наступа у првој Дивизији у Америци. Уз презентацију ”Од Зрењанина до Бостона”  ученицима је са наставницом причао о својим данима у основној школи, а затим о успеху на спортским теренима. Ученици су били веома заинтересовани, постављали су питања, а на крају им је Илија показао и шампионски прстен који је добио у предходној сезони. Завршили смо дружење заједничким фотографијама и дељењем аутограма.

Као што се и види на фотографији врата су била и биће отворена за свакога у школи „Вук Караџић“.