My title page contents

Učenici OŠ „Vuk Karadžić“ i dalje učestvuju u akciji „Čep za hendikep“

Učenici naše  škole danas su na maloj simboličnoj svečanosti doneli odluku da nastave da učestvuju u akciji „Čep za hendikep“.Naši đaci, zajedno sa svojim učiteljima, i do sada su prikupljali čepove koje su predavali udruženju „Čep za hendikep“.

Danas namse  na tome zahvalio i Zoran Martinov, predsednik udruženja. On je rekao da se novac prikupljen prodajom čepova troši se na kupovinu ortopedskih pomagala osobama sa invaliditetom. Do sada je 85 njih na teritoriji cele Srbije dobilo kolica, a godišnje se prikupi između 60 i 80 tona čepova.

Đake je interesovalo šta se sve od prikupljenih čepova može napraviti, a Martinov je najavio malo takmičenje. Onaj razred koji do kraja godine prikupi najviše čepova može da se nada nagradama – torti, slatkišima, sokovima…

Please follow and like us:

Ostavi komentar

Vaša email aadresa neće biti objavljena. Obavezna polja markirana su sa *

Последњи коментари
    Контактирајте нас данас