Republičko takmičenje iz srpskog jezika u Tršiću i uspešni Vukovci!

Učenici 8-1 odeljenja Katarina Kerteši i Luka Đurin učestvovali su dana 25.maja na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i postigli su odlične rezultate. Katarina je osvojila 3. mesto, sa 18 bodova, a Luka je zauzeo 4. mesto sa 17. Ovi nadareni i vredni đaci takmiče se od petog razreda, i na svim nivoima su osvajali diplome, a ove godine su postigli izvanredan uspeh. Sve vreme ih je pratila i podržavala nastavnica Tatjana Marčićev. Sa njom, ali i sa svim učesnicima takmičenja iz našeg okruga, Katarina i Luka su proveli dva nezaboravna dana u Tršiću, Loznici i Sunčanoj reci. Bilo je ovo lepo putovanje zahvaljujući direktorki Slavici Nađalin koja ga je uspešno organizovala.

Luka je istog dana rešavao i test iz geografije na Republičkom takmičenju, takođe u školi u Tršiću, u čemu je takođe bio među najboljima.  Čestitamo Katarini i Luki na svemu što su postigli i želimo im uspeh i u srednjoj školi!