Упис првака, школска 2021/2022. година

Поштовани родитељи будућих ђака првака
Због неповољне епидемиолошке ситуације морамо одложити манифестацију отворених врата за будуће прваке коју смо планирали за март.
Надамо се да ће у априлу бити услова за организацију сусрета ваше деце са школом и учитељицама о чему ћемо вас на време обавестити.
Ако желите да упишете дете у нашу школу, то можете учинити слањем података на имејл школе, телефоном или лично већ ових дана а званичан упис почиње од 1.априла.
Довољно је да нам дате следеће податке: Име и презиме детета, име и презиме родитеља, ЈМБГ бројеве за све, адреса и контакт телефон. Сву документацију која је потребна за упис ћемо добити путем е – управе тако да не морате прикупљати и доносити документа у школу.
Имејл школе је osvuk@vuk.edu.rs телефон школе 023 581 160, педагог, Гордана Арва 063 533 496.
Верујемо да сте обавештени да термин тестирања првака можете заказати и путем е –управе, но, можете и нама у школи препустити да то урадимо, ми ћемо вам само благовремено јавити када да дођете у школу са дететом.
Срдачно вас поздрављамо у нади да ћемо се што пре видети!