Матурско вече генерације 2013-2021.

Дана 28.6.2021. у 19 часова у сали Културног центра града Зрењанина обележен је завршетак осмог разреда генерације 2013-2021.

Награђени су ученици који су носиоци Вукове дипломе. Из одељења VIII1 то су ученици Немања Дукић, Бранислав Николић и Ђорђе Обућински. Из одељења VIII2 носиоци Вукове дипломе су ученице Дуња Јованић, Лара Лилић и Ленка Познановић.

Истакнимо да Немања Дукић стиче посебну диплому из математике и физике, Бранислав Николић из физике, енглеског језика и физичког и здравственог васпитања, Ђорђе Обућински из српског језика и књижевности и физичког и здравственог васпитања, Дуња Јованић из хемије, Лара Лилић из физичког и здравственог васпитања и ученица Ленка Познановић стиче посебну диплому из географије и ликовне културе.

Награђени су и ученици који су били успешни на такмичењима. То су:

• Милош Анђелковић, ученик одељења VIII1 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Василије Крајновић, ученик одељења VIII1 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Емилија Бељић, ученица одељења VIII1 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Лазар Честић, ученик одељења VIII1 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Милош Јелић, ученик одељења VIII2 – посебна диплома из математике и физике
  • Богдан Илић, ученик одељења VIII2 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Милица Станар, ученица одељења VIII2 – посебна диплома из ликовне културе
  • Вук Шувачки, ученик одељења VIII2- посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Реља Медић, ученик одељења VIII2 – посебна диплома из физичког и здравственог васпитања
  • Никола Шујица, ученик одељења VIII2 – посебна диплома из енглеског језика

Наставничко веће је посебну похвалницу наменило ученици Даниели Вуков, ученици одељења VIII2, за учешће у многобројним културним активностима школе којима је дала посебан шарм!

Славица Нађалин, директорка школе, поздравила је све присутне и прогласила је ученика и спортисту генерације. Титулу Ученик генерације понео је Бранислав Николић, ученик одељења VIII1, а титулу Спортиста генерације понела је Лара Лилић, ученица одељења VIII2.

О њима су нешто више рекле одељењске старешине Јелена Срдановић и Немања Мицић.

Истакнимо да је школску 2020/21. годину успешно завршило свих 40 матураната.