ПДФ Штампа Eл. пошта

ŠKOLA RODITELJSTVA – TALAS TOLERANCIJE

Subota, 11.10. 2008

U  našoj školi se u subotu, 11. oktobra  održao jednodnevni seminar za roditelje učenika VI 1 razreda, pod nazivom  ŠKOLA RODITELJSTVA – TALAS TOLERANCIJE.

Voditelji seminara su bili Aleksandra Subotić, pedagog  Zrenjaninske gimnazije, Edita Satler, nastavnik razredne nastave iz OŠ“Servo Mihalj“ i Gordana Arva, pedagog škole.

ŠKOLA RODITELJSTVA – TALAS TOLERANCIJE

Subota, 11.10. 2008

Rad se odvijao tako što su nakon polučasovnog izlaganja roditelji aktivno učestovali u četiri radionice koje su se odnosile na aktivno slušanje, „ja“ poruke, vaspitne stilove i pronalaženje zadovoljavajućeg rešenja za obe strane.

Seminar je za prisutne roditelje bio veoma uspešan, koristan i dobar, kako kažu rezultati evaluacije.

Након семинара урађен је Подсетник за родитеље