Дечја представа ''Аска и вук'' Малог позоришта ''Душко Радовић'' из Београда. ПДФ Штампа Eл. пошта

Ученици петог и шестог разреда наше школе, заједно са својим одељењским старешинама, у понедељак, 12. марта 2018.године, били су у позоришту ''Тоша Јовановић''. На репертоару је била дечја представа ''Аска и вук'' Малог позоришта ''Душко Радовић'' из Београда.

Имали су привилегију да виде ову занимљиву представу насталу по мотивима истоимене приповетке нашег великог писца Иве Андрића. Са зрењанинским позориштем наша школа успешно сарађује.

Ове године у Зрењанину се одржава Сусрет професионалних позоришта лутака Србије и то је нашим ученицима омогућило да уживају гледајући како је Аска савладала вука

Одељење I1 је такође посетило манифестацију Сусрети професионалних позоришта лутака Србије.