Писмо ПДФ Штампа Eл. пошта

Драги ученици,

Поводом појављивања имена наше школе на друштвеним мрежама и електронским медијима, желимо да вам се обратимо. Док су увреде биле упућиване само на адресе нас одраслих, нисмо се оглашавали. Међутим, ствари су се измениле.

Сада су неке од увреда упућене и вама, нашим ђацима. Преко тога не можемо да пређемо. Желимо да вам поручимо да то не прихватите лично, да се не узнемиравате, да и даље са поверењем долазите у своју школу.

Нећемо се обазирати на бројне неистине. Желимо да наставимо наш заједнички рад на освајању знања, међусобној бризи и поштовању.

Поручујемо да ово обавештење упућујемо вама и да га нећемо објављивати ни на једној друштвеној мрежи. Сматрамо да то није простор нашег деловања и начин на који решавамо проблеме.

Неистине и полуистине којима се служе неки медији и појединци са лажних профила, могу повредити друге људе!

Не чинимо то!

Ваши наставници