Такмичење у смањењу ризика и ублажавању последица од елементарних непогода ПДФ Штампа Eл. пошта

Црвени крст Зрењанин је 08.04.2017. године организовао такмичење у смањењу ризика и ублажавању последица од елементарних непогода и других опасности. На такмичењу је учествовало 40 ученика трећих разреда основних школа „Вук Караџић“ и „Доситеј Обрадовић“ који су у протеклих неколико месеци присуствовали радионицама које су реализовали едуковани волонтери Црвеног крста Зрењанин.

Такмичарске екипе су имале прилику да на шест радних и четири забавна полигона покажу знања и вештине које су стекли током 20 радионица у оквиру програма Црвеног крста Србије за смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности.

Екипа 3/2 је освојила ТРЕЋЕ место, а чланови су били: Димитрије, Борис, Дуња, Лука, Лазар, Нина, Олга, Ноле, Филип и Милица. Честитамо нашим трећацима!