Пролећно уређење школског дворишта ПДФ Штампа Eл. пошта

У суботу 4. марта 2017. године наставница Зорица Радишић је са својим ученицима организовала и спровела акцију пролећног уређења школског дворишта. По веома ветровитом дану покупљено је смеће, прекопана земља у малим жардињерама и посејано/посађено цвеће.

Моле се сви ђаци, запослени и посетиоци школе да не газе по жардињерама и не бацају смеће.

Поразговарали су са неким финим ученицима из ЕГШ “Никола Тесла” (одељењске старешине су Марта Тот и Славица Јовић), који су сагласни да и њихова школа предузме мере и поради на спречавању будућег загађења.

Посебно се похваљују ученици: Јована Шушчевић и Милица Зарин из VI -  2, Ратко Јованов и Матеја Вујин из VI -1, а припомогли су: Вук Поповић из VI -1 и  Богдан Марков из VIII - 2. Услуге фотографисања и подршку пружили су: Маша Милинковић и Илија Kрајновић из VIII - 1.