ДАН ЈЕСЕНИ ПДФ Штампа Eл. пошта

Сваке године наше учитељице са својим ђацима обележавају долазак јесени пригодним активностима. Ове године 23.09.2016. славио се Дан јесени на тему КУКУРУЗА. Увек је нека друга актуелна биљка тема занимљивих дечијих радова.

Ученици 4 - 1 са учитељицом Александром Вуковојац осмислили су лепе радове, а са нама су пожелели да поделе и по који укусан рецепт, наравно, са најважнијим састојком – кукурузом.

Ученици 2 -2 су са учитељицом Ружицом Марков правили клипове кукуруза уз помоћ темпера и зрна кукуруза. Стабло су добили тако што су шаке мазали зеленом тепмером и отискивали их на папир, а клипове су оживели зрневљем кукуруза. Најважније је да је ученицима било забавно док су правили своја мала уметничка дела!