15. фебруар - Светски дан деце оболеле од рака ПДФ Штампа Eл. пошта

Национално удружење родитеља деце оболеле од рака НУРДОР је дана 15.2.2018. године, поводом Светског дана деце оболеле од рака, организовало хуманитарне скупове на трговима, у главним улицама и шеталиштима у више од 40 градова широм Србије. Један од градова био је и Зрењанин.

Ученици наше школе, на челу са својим наставницима, учествовали су на хуманитарном скупу. Ученици су својим доласком, куповином балона и производа присутних спонзора дали свој скромни допринос у борби коју, нажалост, воде малишани у нашој земљи. Овом приликом захваљујемо се нашим ученицима који су издвојили време нерадног школског дана да се прикључе хуманитарној акцији и помогну деци која бију битку са овом опаком болести!