Наркоманија ПДФ Штампа Eл. пошта

Родитељски састанак - трибина

Тема: Наркоманија

У организацији ОШ "Вук Караџић", у уторак 13. маја 2008. године, у 18.00 сати, у амфитеатру ТФ " Михајло Пупин" у Зрењанину, за ученике седмих и осмих разреда, родитеље ученика школе и наставнике одржано је предавање на тему "Наркоманија".
Предавање је одржао др Зоран Миливојевић.

Аутор је представио "замке" или ситуације у којима се млади најчешће наводе на употребу наркотика од стране одрећених група или појединаца. Аутор предочава и упозорава на велику опасност која угрожава и најмлађу популацију.

Зоран Миливојевић, др мед. је предавач на Универзитету Сигмунд Фројд у Бечу и психотерапеут с дугогогодишњом праксом у индивидуалној, партнерској и групној терапији. Први је у источној Европи стекао највиши степен интернационалног супервизора и едукатора Међународног удружења за трансакциону анализу. Аутор је неколикоко изванредних уџбеника и књига од којих се издвајају књиге: Формуле љубави (9 издања), Игре које играју наркомани, Мала књига за велике родитеље. Живи и ради у Новом Саду и Љубљани.

www.milivojevic.com