Ушли смо у финале! ПДФ Штампа Eл. пошта

На 13. међународном фестивалу дечјег и наставничког стваралаштва „Креативна чаролија“, у такмичењу за најбољу ДЕЧЈУ ПОЗОРИШНУ ПРЕДСТАВУ, у финале је ушла и представа коју су ученици III – 2 радили са својом учитељицом Далиборком Путић-Бераров. Стручну музичку помоћ имали су у нашој наставници музичке културе Даниели Аврам. Конкурс је био расписан на тему „Моје маште кап, чаролије слап“.

Стручни жири у саставу: Јелена Попадић Сумић, уредник у дечјем програму Радио телевизија Србије; Ненад Окановић, глумац; Оливера Петровић, представник УГ КРЕАТИВА-креативно образовање, одабрали су укупно 9 представа које ће учествовати и борити се у финалу.

Поносни смо на наше ученике, учитељицу Дацу и наставницу Даниелу што ће представљати нашу школу 26.5.2017. у Бањи Врујци на дечијем позоришном фестивалу „ВОДАВОДА-КРЕАТИВНА ЧАРОЛИЈА''. Желимо им успех и добру забаву ! :-)