Како се припремити за малу матуру ПДФ Штампа Eл. пошта

Припреме за завршни испит већ увелико трају. Мала матура и упис у средње школе је све ближе. Како бисмо ученицима олакшали спремање за овај важан догађај у њиховим животима, одлучили смо да им понудимо сајт који ће им помоћи у припреми за матуру.

Mala-matura.com jе пројекат бесплатне онлине припремне наставе за завршни испит, где се кроз низ онлине курсева из српског језика и математике, као и припрема за комбиновани тест, помаже ученицима основних школа да савладају комплетно градиво потребно за полагање завршног испита.

Пројекат је настао под покровитељством Средње школе за информационе технологије ИТХС и Високе школе струковних студија за информационе технологије ИТС, акредитованих од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије. Идеја овог пројекта је да се свим основцима које очекује упис у средње школе и гимназије омогући потпуно бесплатна и висококвалитетна припремна настава.