Новогодишњи географски квиз ПДФ Штампа Eл. пошта

И ове године, као и прошле, 27.12.2016.године, у нашој школи одржан је „Новогодишњи географски квиз“. Учешће је узело 20 ученица и ученика 6. 7. и 8. разреда. Квиз је осмислила и реализовала наставница географије Јелена Срдановић. Питања су била доминантно из географије, али и из опште културе и информисаности.

Три првопласиране екипе су добиле дипломе и поклоне. Стручни жири био је у саставу: Јелена Срдановић, наставница географије; Сања Попов, наставница српског језика и Данијела Бодирога, учитељица.

Резултати са квиза:

1. место  (екипа) :  Катарина Кертеши (VI), Алекса Вулићевић (VII) и Бошко Јањић (VIII)

2. место  (екипа) :  Дуња Бјелоглав (VI), Марија Милошев (VII) и Анђела Анђелковић  (VIII)

3. место  (екипа) :  Милан Милошев (VI). Горан Јелић (VII) и  Данило Манојловић (VIII)

Новогодишњи квиз

Кликните на слику за приказ албума