ПДФ Штампа Eл. пошта

Квалификациони испит за упис у срењу школу 2010-11   

ПРИВРЕМЕНА РАНГ ЛИСТА

по укупном броју бодова на квалификационом испиту

Квалификациони испит за упис у срењу школу 2010-11 

Распоред ученика по школама, смеровима гимназија и образовним профилима

 

ПРИВРЕМЕНА РАНГ ЛИСТА

по укупном броју бодова на квалификационом испиту 

НАЗИВ ШКОЛЕ: ОШ „Вук Караџић“        

МЕСТО: Зрењанин


Привремена ранг листа по укупном броју бодова на квалификационом испиту

ОШ "Вук Караџић", Зрењанин

Ред. бр.

Презиме, име родитеља и име кандидата

Шифра ученика

Шифра математ.

Бр. бод. математ.

Шифра матерњи језик

Бр. бод. матерњи језик

1

Бечејски  Роналд  Александар

806961

107

15,0

011

18,5

2

Бероња Горан Јелисавета

624241

110

11,5

006

15,0

3

Бошков Душко Јасмина

875225

108

15,5

014

18,5

4

Бреноли Емрија Един

852277

116

04,5

002

04,0

5

Буза Иван Александар

654011

112

14,0

001

11,5

6

Ћурић Недељко Катарина

698562

113

20,0

008

20,0

7

Чикириз Милош Наташа

986138

109

10,5

005

16,5

8

Чилаг Ференц Андреј

468886

117

13,0

007

09,0

9

Даутовић Милан Саша

482345

120

0,00

015

01,0

10

Ђорђевић Драган  Милош

373891

114

15,0

009

18,5

11

Гећин Жељко Теодора

775048

106

12,5

012

19,5

12

Исаков Татјана Лариса

202804

111

14,5

004

18,0

13

Јанчић Слађан Татјана

872317

118

12,0

010

15,5

14

Јанку Ђорђе Иван

893231

119

17,0

013

19,0

15

Јокић Небојша Дарко

941084

115

03,0

003

11,5

16

Јовановић Ђорђе Аница

908406

069

04,5

022

07,0

17

Јовановић Душан Мина

290846

066

12,5

020

15,5

18

Јулхер Роберт Андреј

328203

061

20,0

016

13,5

19

Кесић Марко Милош

432425

070

14,0

030

14,5

20

Ковач Марци  Катарина

119759

062

10,5

027

12,0

21

Крстић  Реља Андреа

691237

063

10,5

017

16,0

22

Лајтер Емил Стефан

950180

075

01,0

018

00,0

23

Лаковић Срђан Никола

916813

065

04,5

025

11,5

Ред. бр.

Презиме, име родитеља и име кандидата

Шифра ученика

Шифра математ.

Бр. бод. математ.

Шифра матерњи језик

Бр. бод. матерњи језик

24

Маричић Ненад Александар

932174

068

17,5

024

20,0

25

Марков Вељко Тамара

581068

071

11,0

023

02,5

26

Марковић Бранислав Јелица

105666

067

02,5

028

09,0

27

Михајловић Милорад Лука

666332

073

01,5

021

07,0

28

Михајловски Борче Димитрије

615462

072

13,0

026

13,5

29

Милас Александар Ана

929955

064

07,5

029

08,0

30

Миљевић Рајко Страхиња

116347

074

18,5

019

13,5

31

Милојевић Ђорђе Тамара

569752

078

12,0

034

10,0

32

Мојсин Синиша Наталија

343990

084

16,5

044

19,0

33

Момиров Артур Марија

711594

081

13,0

042

17,0

34

Натарош Јован Јелена

727381

082

17,5

033

17,5

35

Ненадић Миле Александра

193446

085

01,0

040

03,5

36

Паунов Ивица Ђорђе

346581

087

04,0

036

11,5

37

Петровић Драган Исидора

332303

077

14,0

031

19,0

38

Поповић Душан Дивна

141679

079

18,5

035

19,5

39

Радловачки Живојин Сандра

915731

080

18,5

039

19,0

40

Радованчев Братислав Иван

869966

089

08,0

032

13,0

41

Секулић Јован Душан

464710

088

03,0

041

02,5

42

Стеванов Јарослав Јован

696605

083

19,0

038

20,0

43

Стокин Иван Марко

681879

086

02,5

037

01,0

44

Тот Емил Ема

132135

076

18,5

043

19,0

45

Трифуњагић Нела Виктор

991637

095

20,0

048

20,0

46

Турински Олгица Михајло

522293

092

12,0

057

16,0

47

Утјешиновић Александар Касандра

732880

099

19,0

060

20,0

  Председник Уписне комисије основне школеТатјана Павловић 

Подношење приговора комисији основне школе на резултате квалификационог испита - среда, 23.6.2010.г од 8.00 - 16.00 часова