ПДФ Штампа Eл. пошта

Спортски дан ученика, родитеља и наставника

Недеља, 11.10.2009

И ове јесени, већ традиционално, школа је организовала спортски дан ученика, родитеља и наставника. Спортски дан се одржао на Мотелу, у недељу, 11.10.2009. г. Учесници су се такмичили у више спортских дисциплина: одбојци, кошарци, фудбалу и између две ватре. Тимове су чинили са једне стране ученици а са друге родитељи и наставници.

Планирано је да се одигра 17 утакмица на 4 терена. Због метеоролошких услова, који су из тренутка у тренутак постајали све неповољнији, нису одржане све утакмице. дошло је се више од 100 родитеља.

Спортски дан ученика, родитеља и наставника

Недеља, 11.10.2009

Планирано је да се одигра 17 утакмица на 4 терена. Због метеоролошких услова, који су из тренутка у тренутак постајали све неповољнији, нису одржане све утакмице. Одзив родитеља је био добар. Дошло је више од 100 родитеља.